Filma Online

See No Evil 2 (2014)

See No Evil 2    

R 90 min Horror

4.8
IMDB: 4.8/10 2707 votes

,

, , ,

1 nomination.

USA

1363

Report error

Një grup miqsh bëjnë një vizitë natën vonë në morgun e qytetit për t’i bërë një surprizë Emit për ditëlindjen e saj. Por surpriza e vërtetë vjen kur kufoma me një sy e psikopatit brutal Xhejkob Gudnajt ngrihet papritur nga krevati i ftohtë i bodrumit të morgut. Festa e tyre e çmendur kthehet në një kërdi tmerruese ndërsa vrasësi sadist vazhdon tërbimin e tij me çengela, bisturi dhe sharra elektrike.

No links available
No downloads available

Related movies