Filma Online

Shooter (2007)

Shooter    

R 124 min AksionDramëKrim

7.2
IMDB: 7.2/10 239,857 votes

, , ,

1 nomination.

USA

4827

Report error

Një qitës që jeton larg njerëzve në një shtëpi në mal është thirur përsëri në veprim pasi mësohet për një komplot për të vrarë presidentin. Por zbulon se i kanë ngritur kurth që ta fahësojnë për atë atentat. Ai shkon në kërkim për të gjetur vrasësin e vërtetë dhe për të gjetur se kush saktësisht e kishte futur në kurth, dhe pse…

No links available
No downloads available

Related movies