Filma Online

Sinister 2 (2015)

Sinister 2    

R 97 min Horror

5.5
IMDB: 5.5/10 8,166 votes

, , ,

N/A

USA

2409

Report error

Një detektiv privat përpiqet të parandalojë një të ligë që detyron fëmijët të vrasin familjet e tyre dhe t’i regjistrojnë në kamera.

No links available
No downloads available

Related movies