Filma Online

Skin Trade (2014) HD

Skin Trade    

R 96 min AksionKrimTriller

6.0
IMDB: 6.0/10 1701 votes

, , ,

N/A

Thailand, Canada, USA

3012

Report error

Pasi familja e tij vritet nga një gangster serb me interesa ndërkombëtare, detektivi i Nju Jorkut, Nik, shkon në Azinë jug-lindore dhe bashkohet me një detektiv tajlandez për t’u hakmarrë dhe për të shkatërruar rrjetin e sindikatave të trafikimit njerëzor.

  • Download Links Server Audio / Language Quality

Related movies