Filma Online

Solomon Kane (2009)

Solomon Kane    

R 104 min Fantazi

6.1
IMDB: 6.1/10 55076 votes

, , ,

1 win & 1 nomination.

France, Czech Republic, UK

1475

Report error

Solomon Kane është një luftëtar brutal i armatosur me pistoleta dhe shpata. Pasi mëson se shpirti i tij është i detyruar të shkojë për në ferr, ai braktis dhunën. Por kur një vajzë e re rrëmbehet dhe familjarët e saj vriten nga ushtarët e një vrasësi magjistar, Solomoni detyrohet të luftojë dhe rrjepësi i djallit e priste me padurim që ai të rikthehej i dhunshëm…

No links available
No downloads available

Related movies