Filma Online

Son of a Gun (2014)

Son of a Gun    

R 108 min AksionDramëKrim

6.5
IMDB: 6.5/10 11933 votes

, , ,

2 nominations.

Australia, UK, Canada

1699

Report error

I burgosur për një krim minor, 19 vjeçari JR mësohet shpejt me vështirësitë e burgut. Shumë shpejt ai i bie në sy kriminelit të rrezikshëm australian, Brendan Linç. Por mbrojtja nga Brendan brenda burgut ka një çmim dhe ai është ndihma për ta ndihmuar të arratiset që andej, kur JR të dali jashtë. Si shpërblim JR bëhet pjesë e bandës dhe merr pjesë në goditjen e një fabrike të nxjerrjes së arit. Por pasi gjërat nuk shkojnë sipas planit JR duhet të vendosë se kujt t’i besojë dhe kujt jo…

No links available
No downloads available

Related movies