Filma Online

Spring Breakers (2012)

Spring Breakers    

R 94 min AksionDramëKrim

5.3
IMDB: 5.3/10 97596 votes

, , ,

15 wins & 18 nominations.

USA

2671

Report error

Katër shoqe, në të njëjtin universitet, mezi presin të kalojnë pushimet pranverore në plazhet e Floridës. Problemi është se asnjëra nuk ka para dhe për të realizuar planet, ato kryejnë një grabitje me armë. Por pushimet e ëndërruara nuk zgjasin shumë dhe veprimet e tyre i çojnë në burg.

No links available
No downloads available

Related movies