Filma Online

Taken 1 (2008)

Taken    

PG-13 93 min AksionTriller

7.9
IMDB: 7.9/10 438537 votes

, , ,

3 wins & 1 nomination.

France

2477

Report error

Një agjent i CIA-s i dalë në pension udhëton përmes Europës duke u mbështetur tek aftësitë e tij të vjetra për të gjetur dhe shpëtuar vajzën e tij të rrëmbyer nga një bandë shqiptarësh.

No links available
No downloads available

Related movies