Filma Online

Taken 3 (2014)

Taken 3    

PG-13 109 min AksionTriller

6.1
IMDB: 6.1/10 89030 votes

, , ,

N/A

France

1952

Report error

Ish-agjenti Brajan Mills akuzohet për vrasjen e gruas së tij Lenorës padrejtësisht. Teksa ai fillon që ta zbuloj të vërtetën i duhet që të vë në pah aftësitë e tij më të mira që ta gjej vrasësin e vërtetë dhe njëherë e mirë ta pastroj emrin e tij.

No links available
No downloads available

Related movies