Filma Online

Tell (2014)

Tell    

R 89 min AksionDramëKrim

5.5
IMDB: 5.5/10 874 votes

, , ,

N/A

USA

1747

Report error

Ithën Tell është një hajdut i rëndomtë i cili bën një goditje të madhe kur vjedh 1 milion dollarë. Si për ironi të fatit, jeta e tij ndryshon rrënjësisht për keq kur ai zbulon se vjedhja e parave ishte pjesa më e lehtë dhe tani ai duhet t’i ruajë ato para nga partneri i tij, gruaja e tij, oficieri i lirmit me kusht dhe nga dy detektivë të korruptuar.

No links available
No downloads available

Related movies