Filma Online

The 100-Year-Old Man Who Climbed Out the Window and Disappeared (2013)

The 100-Year-Old Man Who Climbed Out the Window and Disappeared    

R 114 min AvanturëKomedi

7.1
IMDB: 7.1/10 18,020 votes

, , ,

5 wins & 7 nominations.

Sweden, Russia, UK, France, Spain

2127

Report error

“100 vjeçari që u hodh nga dritarja dhe u zhduk”: Alan Karlson, një plak i fiksuar me plasjet e eksplozivëve, pasi jetoi një jetë të gjatë me shumë ndodhi, e gjen veten në një azil pleqsh. Në 100 vjetorin e tij, ai hidhet nga dritarja e dhomës së azilit dhe fillon një udhëtim të papritur, ku pa dashur merr me vete një valixhe plot me para.

No links available
No downloads available

Related movies