Filma Online

The 11th Hour (2015)

The 11th Hour    

N/A 97 min DramëTriller

5.4
IMDB: 5.4/10 425 votes

, , ,

1 nomination.

Germany, Denmark

1283

Report error

Biznesmenia e suksesshme Maria ka arritur gjithçka përveç asaj çfarë do më shumë – të ketë një fëmijë të vetin. Ajo vendos ta zgjidhë problemin vetë dhe nis një udhëtim të dëshpëruar dhe të rrezikshëm me qëllim që të realizojë ëndrrën e saj.

No links available
No downloads available

Related movies