Remember Me
A password will be e-mailed to you.
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Cancel
Filma Online

The Bank Job (2008)

The Bank Job    

R 111 min KrimTriller

7.3
IMDB: 7.3/10 145,770 votes

, , ,

2 nominations.

UK, USA, Australia

2362

Report error

Martin i ofron Territ një rol për vjedhjen e një banke në rrugën Bejkër të Londrës. Ai synon një dhomë plot me kuti që vlejnë miliona në para dhe bizhuteri. Por Terri dhe grupi i tij nuk e kuptojnë se kutitë gjithashtu përmbajnë një thesar me sekrete të pista, sekrete që do i fusin në një rrjetë vdekjeprurëse korrupsioni dhe skandali.

No links available
No downloads available

Related movies