Filma Online

The Big Boss (1971)

The Big Boss    

R 99 min AksionDramëKrim

7.1
IMDB: 7.1/10 16876 votes

,

, , ,

N/A

Hong Kong

3875

Report error

Një djalë i ri (mjeshtër i arteve marciale) është betuar që të mos përdori dhunën. Por kur shkon të punojë me kushëririn e tij në një fabrikë, atje papritmas fillojnë të ndodhin gjëra misterioze dhe…

No links available
No downloads available

Related movies