Filma Online

The Chronicles of Riddick – HD (2004)

The Chronicles of Riddick    

PG-13 119 min AksionAvanturë

6.7
IMDB: 6.7/10 169899 votes

, , ,

3 nominations.

USA

1735

Report error

Riddick shkon ne nje planet te quajtir Helioni i Pare dhe e gjen veten perballe nje perandori pushtuese te quajtur Necromongers. Nje ushtri e cila ka ne plan qe te shendroje apo vrase te gjithe njerzit ne univers…

No links available
No downloads available

Related movies