Filma Online

The Dead Lands (2014)

The Dead Lands    

R 107 min Aksion

6.3
IMDB: 6.3/10 1578 votes

, , ,

4 wins & 9 nominations.

New Zealand, UK

1531

Report error

Pasi i gjithë fisi i tij zhduket nga një kasaphanë për shkak të një veprimi tradhtie, Hongi, djali adoleshent i kryetarit të fisit duhet të marrë hak për vdekjen e babait të tij për të sjellë paqen dhe nderin shpirtrave të të dashurve të tij. Shpresa e vetme e Hongit është të kalojë përmes tokës së të vdekurve dhe të krijojë aleancë me një luftëtar misterioz dhe të pamëshirshëm i cili ka drejtuar këtë tokë prej vitesh.

No links available
No downloads available

Related movies