Filma Online

The Gambler (2014) HD

The Gambler    

R 111 min DramëKrimTriller

6.1
IMDB: 6.1/10 31626 votes

, , ,

1 nomination.

USA

1460

Report error

Xhim Benet i pëlqen të marrë përsipër rreziqe të mëdha. Ai është profesor anglishteje dhe gjithashtu një kumarxhi i niveleve të larta. Benet i vë bast të gjitha kur ai merr borxh nga një gangster dhe i ofron atij jetën e tij si garanci. Duke luajtur nga të dyja anët, ai e fut veten në një botë të paligjshme e të rrezikshme.

No links available
No downloads available

Related movies