Remember Me
A password will be e-mailed to you.
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Cancel
Filma Online

The Godfather: Part II (1974)

The Godfather: Part II    

R 200 min DramëKrim

9.1
IMDB: 9.1/10 709,703 votes

, , ,

Won 6 Oscars. Another 13 wins & 16 nominations.

USA

2550

Report error

The Godfather: Part II : Vazhdimi i sagës së familjes Korleone tregon historinë e Vito Korleones kur ka qenë i ri në Nju Jorkun e 1920-ës dhe më pas ndjek Majkëll Korleonen në 1950-ën i cili po përhapte biznesin ne familjes në Las Vegas, Hollivud dhe Kubë.

No links available
No downloads available

Related movies