Filma Online

The Kings of Summer (2013)

The Kings of Summer    

R 95 min AvanturëDramëKomedi

7.2
IMDB: 7.2/10 48788 votes

, , ,

4 wins & 5 nominations.

USA

1544

Report error

Tre shokë adoleshentë, në aktin përfundimtar të pavarësisë, vendosin të kalojnë verën e tyre duke ndërtuar një shtëpi në pyll dhe duke jetuar larg familjeve të tyre.

No links available
No downloads available

Related movies