Filma Online

The Last House on the Left (2009)

The Last House on the Left    

R 110 min Horror

6.6
IMDB: 6.6/10 60303 votes

, , ,

1 win & 6 nominations.

USA

1428

Report error

Pasi një nga bandë psikopatësh rrëmbejnë dhe sulmojnë brutalisht dy vajza, gjejnë strehim në një shtëpi pushimi që i përket prindërve të një prej viktimave. Kur e ëma dhe i ati i viktimës mësojnë historinë tragjike, bëjnë që të huajit të mallkojnë ditën që hynë në shtëpinë e fundit në të majtë.

No links available
No downloads available

Related movies