Filma Online

The Last Survivors (2014)

The Well    

N/A 95 min AksionHorrorTriller

5.3
IMDB: 5.3/10 462 votes

, , ,

3 wins & 2 nominations.

USA

3134

Report error

Një vajzë adoleshente lufton për të mbrojtur pusin e fundit që punon, në një luginë të prekur nga thatësira. Ndërkohë që në zonë ndodhet dhe një baron i babëzitur për ujë, i cili vret këdo që i del para, në mënyrë që ta ketë të gjithë ujin e luginës për vete.

No links available
No downloads available

Related movies