Filma Online

The Mule (2014)

The Mule    

N/A 103 min DramëKomediKrim

6.3
IMDB: 6.3/10 3473 votes

,

, , ,

1 nomination.

Australia

1446

Report error

Filmi bazohet në ngjarje të vërteta!
Rei Xhenkins futet në trafik droge nga shoku i tij. Pasi ai gëlltit 1 kilogram heroinë në stomak, kapet nga polica dhe detyrohet për ta nxjerrë. Por ai është aq kokë-mushkë saqë e torturon veten duke…

No links available
No downloads available

Related movies