Filma Online

The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water (2015)

The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water    

PG 92 min AvanturëKomedi

6.4
IMDB: 6.4/10 14787 votes

, , ,

1 nomination.

USA

1654

Report error

Kur një pirat djallëzor mbi det vjedh formulën sekrete të Krabi Patit, Bob Sfungjeri dhe armiku i tij Plankton formojnë një skuadër që ta marrin përsëri.

No links available
No downloads available

Related movies