Filma Online

The Spy Next Door (2010)

The Spy Next Door    

PG 94 min AksionKomedi

5.4
IMDB: 5.4/10 26392 votes

, , ,

2 nominations.

USA

2743

Report error

Ish-spiuni i Cia-s, Bob Ho merr detyrën më të vështirë që ka pasur deri tani: të kujdeset për tre fëmijët e të dashurës së tij. Dhe kur një nga fëmijët aksidentalisht shkarkon një top formulë të fshehtë, terroristët rusë do ti bëjnë një vizitë familjes.

No links available
No downloads available

Related movies