Remember Me
A password will be e-mailed to you.
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Cancel
Filma Online

The Theory of Everything (2014)

The Theory of Everything    

PG-13 123 min Dramë

7.8
IMDB: 7.8/10 171157 votes

, , ,

Won 1 Oscar. Another 26 wins & 99 nominations.

UK

1607

Report error

Filmi tregon jetën e fizikanit të shkëlqyer Stivën Hoking, dhe në veçanti romancën e tij me Xhejn Uajld, me të cilën ishte martuar dhe kishte tre fëmijë.

No links available
No downloads available

Related movies