Filma Online

Underworld (2003)

Underworld    

R 121 min AksionFantaziTriller

7.0
IMDB: 7.0/10 188580 votes

, , ,

1 win & 8 nominations.

UK, Germany, Hungary, USA

1832

Report error

Selene, një luftëtare e bukur vampire, është përfshirë në një luftë mes gjakpirësve dhe Likanve. Gjatë aventures së saj, ajo bie ne dashuri me Majkellin nje njeri-ujk, i cili perpiqet ti jape fund luftes…

No links available
No downloads available

Related movies