Remember Me
A password will be e-mailed to you.
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Cancel
Filma Online

V for Vendetta (2005)

V for Vendetta    

R 132 min AksionDramëTriller

8.2
IMDB: 8.2/10 683958 votes

, , ,

5 wins & 20 nominations.

USA, UK, Germany

1556

Report error

Një luftëtar i fjalës së lirë i njohur me emrin V komploton në fshehtësi me ndihmën e një vajze të re të hedhë poshtë pushtetin mizor dhe tiran në Britani.

No links available
No downloads available

Related movies