Filma Online

Van Helsing (2004)

Van Helsing    

PG-13 131 min AksionAvanturëFantazi

6.0
IMDB: 6.0/10 171416 votes

, , ,

3 wins & 13 nominations.

USA, Czech Republic

1842

Report error

Gjuetari i famshëm i përbindëshave dërgohet në Transilvani për të ndaluar Drakulën, i cili është duke përdorur hulumtimin e Frankenshtajnit dhe një njeri-ujk për qëllime të këqija.

No links available
No downloads available

Related movies