Filma Online

When Animals Dream (2014)

When Animals Dream    

N/A 84 min DramëHorror

5.8
IMDB: 5.8/10 1064 votes

, , ,

5 wins & 15 nominations.

Denmark, France

1272

Report error

16-vjeçarja Mari jeton në një ishull të vogël me babanë dhe me nënën e saj e cila vuan nga një sëmundje misterioze, por kur e ëma vdes papritur, Mari fillon të shndërrohet në një përbindësh kanibal.

No links available
No downloads available

Related movies