Filma Online

White Tiger (2012)

White Tiger    

N/A 104 min AksionAvanturëFantazi

6.0
IMDB: 6.0/10 1419 votes

, , ,

3 nominations.

Russia

1706

Report error

Pasi me shumë vështirësi i mbijeton vdekjes kur përballet me një Tank “Tiger të Bardhë” misterioz, ushtari i Ushtrisë së kuqe Ivan fiksohet për ta gjetur dhe ta shkatërrojë atë.

No links available
No downloads available

Related movies