Filma Online

Wild City (2015)

Wild City    

N/A 120 min AksionKrimTriller

5.7
IMDB: 5.7/10 129 votes

, , ,

N/A

Hong Kong

3318

Report error

Një ish-polic i cili zotëron një lokal krijon miqësi me një femër në orët e mbylljes dhe e gjen veten të ndjekur nga ish i dashuri i saj dhe kriminelët që ai paguan. Ndjekja kthehet në vdekjeprurëse kur vëllai i ish-policit rrihet për vdekje dhe kur në këtë histori përfshihet një valixhe me para.

No links available
No downloads available

Related movies