Filma Online

Winter’s Tale (2014) HD

Winter's Tale    

PG-13 118 min DramëFantazi

6.2
IMDB: 6.2/10 33896 votes

, , ,

2 nominations.

USA

1375

Report error

Nju Jorku është përfshirë nga erërat e Artikut, nga netë të errëta dhe drita të bardha. Një ditë dimri, Piter Lejk (Colin Farrell), jetim dhe mekanik, tenton të vjedhë një shtëpi dhe do jetë e fundit. Edhe pse ai mendon se shtëpia është e zbrazët, e bija e shtëpisë është në shtëpi. Kështu fillon dashuria midis Piterit, dhe Beverli Penit (Jessica Brown Findlay), një vajzë e re, që është duke vdekur.

No links available
No downloads available

Related movies