Filma Online

Wolf Totem (2015)

Wolf Totem    

N/A 121 min Avanturë

6.7
IMDB: 6.7/10 953 votes

, , ,

1 win & 1 nomination.

China, France

2594

Report error

Kjo është historia e një studenti kinez, i cili dërgohet të jetojë ne mesin e barinjve mongol. Pasioni për natyrën do e çojë atë të përballet më një realitet ndryshe nga çfarë ishte mësuar. Pasi jepet një urdhër për shfarosjen e këlyshëve të ujqve, ai gjen një këlysh ujku dhe do të bëjë gjithçka për ta rritur, por…

No links available
No downloads available

Related movies